KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografiska bilder 17172081

nr 1717 2081

Helena Bergengren

(1957-2012), Sverige

Fotografiska bilder, 2 st, Signerade och daterade 1981-84. Yttermått inklusive ram: 30x40 cm

Kondition: fuktskador

Helena Bergengren, svensk fotograf och konstnär född 1957, död 2012.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 augusti 2025
kl 19:39:05

12/8 22:44:41 1      100 kr
18/8 18:27:43 2      Vinnande bud

Helena Bergengren

Läs mer om Helena Bergengren